top of page

Korozyon Kaplamaları

Metal yüzeyleri korozyon ve paslanmadan koruyun!

Korozyona dayanıklı kaplamalar / boyalar, metal bileşenleri nem ve tuz gibi çevresel koşullar nedeniyle korozyondan korumak için kullanılır. Kapsamlı korozyon koruyucu hizmetlerimiz, ekipmanınızın ömrünü uzatmak ve bakım maliyetlerinizi azaltmak için idealdir.

Garantili Korozyon Koruma
Korozyon önleyici bir kaplama seçerken, alt tabaka malzeme performansı, kullanılacağı uygulama türü, çalışma ortamı ve beklenen performans seviyeleri hakkında derinlemesine bilgi önemlidir.

Uygulama mühendislerinden oluşan ekibimiz, ihtiyaçlarınıza göre uygun korozyon önleyici kaplamaların kapsamlı bir incelemesini yapacak ve en iyi çözümü önerecektir.

Alt tabakayı kaplamak veya astarlamak, korozyonu önlemenin en yaygın ve en kolay yollarından biridir. Agresif ortam ve alt tabaka arasında fiziksel bir bariyer oluşturarak korozyona karşı koruma sağlanır.

Daha uzun bir ömür elde etmek

Yüksek kaliteli bir kaplama sağlamak ve kaplamanın optimum ömrünü sağlamak için doğru yüzey hazırlığı ve ön işlem (temizlik, klor, tuz yağ vb malzemeden çıkarılması) hayati önem taşır. Yeni son teknoloji ekipmanlarımız ve proses kontrolümüz, kapladığımız tüm ürünler için seçilen kaplama sistemine uyacak şekilde optimum yüzey hazırlığının elde edilmesini sağlar.

Yeni teknoloji ve en son kompozit, polimer, seramik, poliüretan, elastomerik kaplama/tamir ürünleri ile yaratıcı çözümler öneriyoruz.

background.webp
bottom of page