top of page
Koruyucu Boya Servisi

Koruyucu Boya Servisi

Koruyucu ve Endüstriyel Boyama Servisi

Momentum Coating, çok çeşitli ekipmanları geliştirmek, güzelleştirmek ve korumak için yüksek performanslı ve yüksek kaliteli kaplama/boyama çözümleri-servisleri sunar. Kapsamlı ürün yelpazemiz, Korozyona karşı koruma, beton koruması ve yangın korumasına (Genişleyen kaplamalar) kadar birçok endüstriyel ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Endüstriyel ürünlerimiz ve servislerimiz ile radyatörler, çelik yapılar, çelik tanklar, iskeleler, soğutma kule havuzları, arıtma tankları, soğutma kuleleri, pompa dış yüzey koruyucu boyama, yangın pompaları diş yüzey koruyucu boyama, tanklar, tesisat ve kollektörler, ekipmanlar, deniz suyuna karşı dış koruyucu uygulamalar sunarız.

Koruyucu kaplamalar / Boyamalar

Koruyucu Kaplamalar esas olarak çelik alt tabaka üzerinde kullanılır ve çeliğin korozyona uğramasını önler. Nem ve oksijen varlığında çelik paslanma eğilimi gösterir. Momentum Coating, çelik yapıları korozyondan korumak için çok çeşitli koruyucu ürünlere sahiptir.

Boruların, pompaların, tankların ve su haznelerinin, eşanjör/kondenser aynası gibi soğutma suyu ekipmanlarının, özellikle kısa bir duruş süresine sahip tesis bakımları sırasında, eski haline getirilmesi ve güçlendirilmesi yoluyla uzun vadeli çözümler sunarız.

Kaplama merkezimizde eski boya, kaplama ve yüzeydeki korozyon, pas, yağ, kir vb atıklar SA 2.5 standartlarında yüzey temizliği/hazırlığı yapılarak çıkarılır. Çalıştığı ortama uygun koruyucu kaplama /boyama işlemi yapılır  ve testler yapıldıktan sonra teslim edilir.

Eski, kullanım dışı kalan kule, çiller, eşanjör, kondenser, pislik tutucu, pompa, tesisat ekipmanları kompozit polimer tamir servisi ile yenilenebilir, eskisi gibi kullanılmaya başlanabilir.

Işletmenizide bulunan tamiri maliyetli, tamir edilemeyen, atıl durumda kalmış ekipmanlarınız ile ilgili bizi arayın size çözümler sunalım.

Saha ve kaplama merkezimizde uygulama garantili servislerimiz ile tanışmak için bizi davet edin ücretsiz keşif yaparak size çözümler önerelim.

background.webp
bottom of page