top of page
Momentum Retrofit

Momentum Retrofit

Tamir - Onarımlarınızı Hızlı, Güvenli ve Düsük Maliyetle Yapabilirsiniz.

Kompozit Polimer teknolojisi ile yenilikçi tamirler mümkün. Yüksek sıcaklık, basınç ve kimyasal dayanımı olan kompozit tamir ürünleri ile zorlu birçok tamir kolaylıkla yapılabilir.

Kimyasala dayanıklı kaplamalarımız/tamir çözümlerimiz geniş PH aralıklarına, yüksek sıcaklıklar ve birçok korozif madde ile  uygun kullanılabilir.

Komposit Polimer ve Seramik onarım bileşenlerinden oluşan ürün ve servislerimiz, sızıntı-kırılma-erozyon-korozyon-kavitasyon-kimyasal atak-aşınma gibi sorunlara çözümler üretir. Etkilenen metal yapı yeniden tamir edilebilir, kayıp/kopan parçalar tamamlanabilir.

Boruların, pompaların, tankların ve su haznelerinin, eşanjör/kondenser aynası gibi soğutma suyu ekipmanlarının, özellikle kısa bir duruş süresine sahip tesis bakımları sırasında, eski haline getirilmesi ve güçlendirilmesi yoluyla uzun vadeli çözümler sunarız.

Hızlı tamir, yerinde tamir gereken, parça temini için beklenemeyecek, tamiratı pahalı ekipmanların yeniden kullanılması için yaratıcı çözümler üretebiliriz.

Delik-Kırılma-Çatlama-Sızdırma-Kopma ve birçok iddialı arızalarda kompozit polimer teknolojisi, tamamlayıcı servislerimiz ile oldukça hızlı çözümler sunabiliriz.

Eski, kullanım dışı kalan kule, çiller, eşanjör, kondenser, pislik tutucu, pompa, tesisat ekipmanları kompozit polimer tamir servisi ile yenilenebilir, eskisi gibi kullanılmaya başlanabilir.

Işletmenizide bulunan tamiri maliyetli, tamir edilemeyen, atıl durumda kalmış ekipmanlarınız ile ilgili bizi arayın size çözümler sunalım.

Kaplama ve Retrofit merkezimizde torna-balans-kaynak-kompozit tamir-kaplama-shaft tamiri-endüstriyel koruyucu boya/kaplamalar-tersine mühendislik çözümleri ile ekipmanlarınıza bakım çözümleri sunuyoruz.

Uzun yıllar kompozit ürünlerinde uzmanlaşan tedarikçilerimizin bilgisi ve deneyimli ekibimiz ile bakım gereken, tesis güvenilirliğini riske atan ekipmanlarınızı yenilemek yerine tamir-bakım imkanı sunalım.

Saha ve kaplama merkezimizde uygulama garantili servislerimiz ile tanışmak için bizi davet edin ücretsiz keşif yaparak size çözümler önerelim.

background.webp
bottom of page