top of page
Keşif - İnceleme - Fizibilite

Keşif - İnceleme - Fizibilite

Keşif - İnceleme - Fizibilite ile ihtiyacınız olan çözümleri belirliyoruz.

Momentum Coating, çözüm aradığınız tüm konular ile ilgili ücretsiz tespit, kesif ve uygulama stratejileri üretir. Kaplama / Yenileme merkezimizde, işletmenizde ve dijital yöntemler ile (resim-video-doküman) bakım, onarım, yenileme, kaplama ve tüm taleplerinize detaylı öneriler sunuyoruz.

İşletmenizin ihtiyaçları / ekipmanın dönüşümü ve yenilemesi için gerekli çözümler uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir ve nasıl çözüm sağlanacağı ile ilgili tavsiye-öneri-detay rapor ile sunulur.

Üç aşamalı çözüm yaklaşımımız:

  1. Sorun/sorunlar tespit edilir.

  2. Uygun servis-ürün çözümleri belirlenir.

  3. Çözümler uygun teknikler kullanılarak uygulanır.

​​

Tedarik edilemeyen yedek parça ve ekipmanlarınıza hızlı, ekonomik çözümler üretiyoruz.

Tespit - Rapor - Strateji - Planlama - Uygulama

Yedek parça stratejisi, bakım planlaması, yenileme ve verimliliğe yönelik stratejiler oluşturmanıza, bütçeleme ve planlı/plansız bakımlarınıza servislerimiz ile destek oluyoruz.

Atıl durumda , kullanılmayan, arızalı ekipmanlarınızı yeniden nasıl kullanabileceğinizi retrofit(yenileme) servislerimiz ile fizibilite hazırlayarak sunuyoruz.

Korozyon, erezyon, kavitasyon, kimyasal atak, deniz suyu uygulamaları, hızlı tamir, tamir, bakım, onarım, yenileme ihtiyaçlarına yönelik koruyucu ve önleyici ekipman servislerimiz ile tanısmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

background.webp
bottom of page