top of page
Koruyucu Kaplamalar

Koruyucu Kaplamalar

Zorlu çalışma koşullarında koruyucu kaplamalar ile ekipmanlarınızın ömrünü uzatın.

Momentum Coating  yenileme merkezimizde ve sahada birçok farklı soruna yönelik koruyucu kaplamalar yapıyoruz.

KOROZYON - EREZYON - AŞINMA - KAVİTASYON - KİMYASAL ATAK - DENİZ SUYU

kaynaklı sorunlar yaşamanıza koruyucu kaplama servislerimiz ile son verebilirsiniz.  Tüm aşamalarında gelişmiş teknoloji ve prosesler ile uzun ömürlü, verimli, güvenilir kaplamalar sunuyoruz. Yüzey hazırlama, temizlik, tamir ve gerekli onarımların da dahil edilebildiği geniş bir çözüm paketi sunuyoruz.

Kullanılan kaplama malzemeleri tüm dünyada geçerli sertifikaları olan, ilgili proseslere yönelik hazırlanmış nana teknoloji ürünlerdir. Kaplamalarımıza proseslere göre uygulama garantisi veriyoruz.

işletmenizin ihtiyaçları / ekipmanın dönüşümü ve yenilemesi için gerekli çözümler uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir ve nasıl çözüm sağlanacağı ile ilgili tavsiye-öneri-detay rapor ile sunulur.

Atıl durumda , kullanılmayan, arızalı ekipmanlarınızı yeniden nasıl kullanabileceğinizi retrofit(yenileme) servislerimiz ile fizibilite hazırlayarak sunuyoruz.

Korozyon, erezyon, kavitasyon, kimyasal atak, deniz suyu uygulamaları, hızlı tamir, tamir, bakım, onarım, yenileme ihtiyaçlarına yönelik koruyucu ve önleyici ekipman servislerimiz ile tanısmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

background.webp
bottom of page