top of page
Tersine Mühendislik - Tasarım Servisi

Tersine Mühendislik - Tasarım Servisi

Tersine Mühendislik (Reverse Engineering) Servisimiz mevcut ekipmanlarınıza yeni çözümler sunuyor.

Tamir, bakım, verimlilik çalışmalarınıza teknolojiyi dahil ederek yeni çözümler ekleyebilirsiniz. Ekipman performansının arttırılması ve parça tedariği konusunda yeni teknolojiler ile servisler sunuyoruz.

  • Yenileme (Retrofit) Servisimiz

  • Malzeme yükseltmeleri

  • Verimlilik ve koruyucu kaplama uygulamaları

  • Hidrolik iyileştirmeler

  • Lokal parça yada tüm ekipmana yönelik tasarım, yenileme çözümler

Eski, Tedarik Edilemeyen, Yüksek Maliyetli Yedek Parçalar için  teknoloji ile ideal bir çözüm.

Üretici firmalar genellikle 10 yıl (artık bu süre 5 senelere düşmüş durumda) yedek parça tedariği sağlar ve sonrasında ekipmanın değişimini önerir. Yedek parça tedarik etmek ya mümkün değildir, yada uzun tedarik süresi vardır ve maliyeti yüksektir. Momentum Yenileme (Retrofit) servisleri ile tersine mühendislik (reverse engineering) uygulamaları ile ihitiyacınız olan parça ve ekipman yüksek doğrulukta üretilir.

Pompalar, fanlar, gövdeler, ve tüm ekipman parçalarında bu çözüm uygulanabilir. Döküm, imalat ve diğer çözüm teknikleri ile ihtiyacınız olan parça ekonomik, hızlı ve güvenilir olarak teslim edilir.

Yeni nesil 3 boyutlu tarama ve ölçüm ekipmanları kullanılarak parçanın modellemesi yapılır, imalat resimleri çıkarılır ve gerekli döküm, imalat teknikleri kullanılarak yeniden imal edilir.

ihtiyacınız olan parça yada ekipmanı tedarik edemiyorsanız, tedarik süresi çok uzun ise ve maliyetli ise bu servisimiz size çözüm sağlayabilir.

Saha ve kaplama merkezimizde uygulama garantili servislerimiz ile tanışmak için bizi davet edin ücretsiz keşif yaparak size çözümler önerelim.

background.webp
bottom of page