top of page

Elektrik Yalıtım Kaplamaları

İş Sağlığı / Güvenliği, Uygulama Kolaylığı ve Bakım Maliyetlerini Azaltan Elektrik İzolasyon Kaplamaları

Çeşitli elektrik uygulamaları için yüksek elektrik direnci sağlamayı amaçlayan zemin için elektrik yalıtım kaplaması / Dielektrik kaplama hizmeti sunuyoruz. Uygun şekilde uygulaması yapıldığında ve kurutulduğunda yüzeyin üzerinde sert bir film oluşur. Elektrik Yalıtım kaplamamız ile kaplandıktan sonra uygulanan alan su ile yıkama, yağlama gibi bakım gerektirmez.

Bu kaplama ve çözümlerimizi Panel odası zemini, Bara vb. gibi çeşitli kullanımlar için öneriyoruz. Bu çözüm, Elektrik panolarının önüne yerleştirilen Kauçuk paspasların ideal değişimi olacaktır.

Darbeye dayanıklı kaplama, sok direnciyle birleştiğinde mükemmel U.V radyasyon direnci sunar ve bu da onu dış mekâna maruz kalma ve şiddetli hava koşulları altında faydalı kılar.

Beton zeminleri yalıtmak için dayanıklı, uzun ömürlü bir yöntem arıyorsanız, zemin için akıma dayanıklı kaplama en iyi seçenektir. Özel polimer teknolojisine dayanan, kendiliğinden yayılan zemin kaplamasıdır. İzolasyon özelliklerine ek olarak, bu zemin kimyasal direnç, yüksek drenaj özellikleri ve suya karşı zemin kaplama direnci ve metal parçaların korozyona karşı korunmasını sağlar.

Bu kaplama çözümümüz, elektrik panosu odaları, trafo merkezleri, akü odaları, güç kaynağı için soyunma odaları vb. gibi yüksek voltajın tehlikeli alanlarında elektrik kaçağına karşı koruma için İzolasyon kaplaması sağlar.

Güvenilirlik - İş güvenliği ve Sağlığı - Maliyet açısından oldukça önemli bir çözüm sağlar işletmelere. İşletmenize özel çözümler için lütfen uzmanlarımızdan bilgi isteyin.

background.webp
bottom of page