top of page

Yapışma Önleyici Kaplamalar

Kolay Temizlik, Uzun Ömür için Yapışma Engelleyici Kaplamalar

Toz, yapışkan veya katılaşmış maddelerin yapışmasını engellemek zorlu bir konudur. Her madde ve yüzey farklı bir kayma davranışı gösterir ve hepsi için tek bir çözüm mevcut değildir.

Yapışma engelleyen kaplamalarımız ve servislerimiz, makina ve ekipmanlardaki istenmeyen yapışmaları/birikimi en aza indirir. Bu kaplamaların kullanılması temizleme süresini azaltabilir; ürün israfı, ürünün kirlenmesi; ve makinelerde hasarı engeller. Uzman ekibimiz ve yenilikçi ürün teknolojileri ile ihtiyacınız olan en iyi yapışmaz kaplama formülasyonu ve uygulamasını öneriyoruz.

Yapışma Engelleyen Kaplamaların Faydaları

OLAY TEMİZ YÜZEY:

Yüzey tabakasına maddelerin yapışmaması için tasarlanmış ayırıcı kaplamalar ile cihazın veya bileşenin kolayca temizlenmesini sağlar. Bu, işletmenize temizlik maliyetlerinde hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

UZUN ÖMÜRLÜK:

Yapışmaz kaplamalarımız, makinenizin alt tabakasına karşı koruyucu bir bariyer görevi görür. Ayrıca, kirleticiler makinenizin veya bileşeninizin yüzeyine yapışmayacağından, ekipmanın kullanım ömrü uzayacaktır.

SU VE YAĞ İTİCİ:

Yapışmaz serbest bırakma kaplamalarımızı uygulamanın bir başka avantajı da ekipmanınızın hem su hem de yağları tutmamasıdır (hidrofobik yüzey)

ISI VE KİMYASAL DAYANIKLI:

Yapışmaz ayırıcı kaplamalarımız, 200°C'ye kadar çalışan yüksek sıcaklıklar için uygundur.

background.webp
bottom of page