top of page

Ekipman Montaj
Chocking / Shimming

Makine / Ekipman Vibrasyon - Gürültü Önleyici Kaide / Temeli Yeni Teknoloji ile Daha Kolay

Yüksek performanslı epoksi derz dolgu (Chocking) ve özel sıvı (shimming) bileşikleri, tüm makinelerin hassas ve kalıcı hizalanmasını, sıcak çalışan makineler altında genleşmeye karşı direnç ve ihmal edilebilir büzülme ile hızlı, güvenilir çözüm sağlar. Temel, ankaraj, hizalama ve ayar, takoz, ekipman montajlarında dökülebilir, kendiliğinden yayılabilen fiziksel ve termal şoklara dayanabilen bir uygulamadır. (chochking-shimming-aligment)

Her türlü temel ve kaide de son derece yüksek basınç ve darbe dayanımı vardır. Kritik olarak hizalanmış makineleri çok yakın toleranslar içinde kurmak için ideal hale getirir.

Normal derz dolgu çimentosu ile karşılaştırıldığında, epoksi derz dolgu bileşikler yorulmaya, kimyasallara karşı üstün dirence sahiptir (hidrokarbonlar gibi) ve titreşimler ve ayrıca tek bir dökümde büyük alanlar kaplanabilir.

Ekipmanlarınız uzun ömürlü ve düşük işletme maliyeti ile çalışması, yanlış hizalamayı önlemek için sağlam ve pürüzsüz bir temele ihtiyaç duyar. Uygulama dahil bu hizmetimiz ile ekipmanınızı güvenle, titreşim önleyici hizalayabileceğiniz bir temele kavuşturabilirsiniz. Lazer ile hizalama hizmetini de bu paket kapsamında birlikte alabilirsiniz.

Proje (CAD-3D)-Ekipman Montajı-Teme ve Kaide-Sıvı sim ile Kaplın Ayarı-Hizalama ve vibrasyon ölçümü dahil komple hizmet sağlayabiliyoruz.

  • Ekipman ve temel hizmet ömrünü arttırır

  • Daha düşük ekipman işletme maliyeti

  • Daha düşük bakım maliyeti

background.webp
bottom of page