top of page

Pompalar ve Akış Ekipmanları

Pompalar ve Akış Ekipman Tamir - Koruyucu Kaplama Uygulamaları

Aşınma - Erozyon - Korozyon - Kavitasyon - Kimyasal atak vb. sorunlara yönelik yeni teknoloji kaplama tamir çözümlerimiz ihtiyaçlarınıza özel servisler ile sunulmaktadır.

Yeni ekipmanların koruyucu kaplama yapılması ve mevcut ekipmanınızın yeniden kaplama ile malzeme dayanımının arttırılması amacı ile kaplama çözüm-servislerimiz mevcuttur. Birçok akışkan, sıcaklık, basınç ve kimyasal dayanım değerlerine göre kaplama malzemeleri ile proseslerinize özel kaplama uygulamaları sunuyoruz.

Kaynak yapılamayan, çatlak, kırık, kayıp parçaların tamirleri, malzeme dayanımı yeterli olmayan ekipmanların çalışma sürelerinin uzatılması, dayanımlarının yükseltilmesi amacı ile polimer teknoloji çözümleri sunuyoruz. Galvanik korozyon, korozyon, deniz suyu aşınmaları, kimyasal hasarlar, kavitasyon, kırılma, kopma, sızdırma, malzeme kaybı gibi sorunlara yönelik kaplamalarımız mevcut.

Ekipmanlarınızın Verimini ve Dayanımını Arttırın.

  • Pompa gövde ve çark (fan) tamirleri (açık/kapalı-Tek ve çift kanatlı-vidalı-vortex-kauçuk ve elastomerik çark)

  • Pompa gövde ve çark (fan) koruyucu kaplamaları (split case, inline, atık su, dalgıç, Türbin,Dikey)

  • Vakum pompaları gövde ve çark(fan) tamir ve koruyucu kaplamalar (rotor, gövde,plaka)

  • Çamur pompaları gövde ve çark (Fan) tamir, koruyucu kaplamalar

  • Vidalı konveyör tamir ve koruyucu kaplamalar

  • Dekantör tamir ve koruyucu kaplamalar (separatör)

  • Karıştırıcı tamir ve koruyucu kaplamalar

  • Pompa ve Pompa Sistemleri Kaideleri Montajları

​​

Hidrofobik yüzey, elastomer ve esnek kaplamalar, birçok farklı sertlik ve malzemelere özel çözümler ile kaplama servislerimiz ile tanısın. Yüzey hazırlığı (prüzlendirme ve temizlik) proseslerimiz ile kaplamlarınızın güven ile yapılmasını garanti ediyoruz. Yeni teknoloji ve en son kompozit, polimer, seramik, poliüretan, elastomerik kaplama/tamir ürünleri ile yaratıcı çözümler öneriyoruz.

background.webp
bottom of page